Zadzwoń do nas:   ...
81 534 91 53

O nas

Firma istnieje od 2000r. Powstała ona dzięki pomysłowi naszej córki - mistrzyni Polski w klasie kuce i małe konie z 1996 roku, która jest zakochana w jeżdziectwie od najmłodszych lat.
 

Kolejnym czynnikiem stał się dynamiczny rozwój lubelskiego jeździectwa. W związku z potrzebami Klientów, nasza oferta obejmuje wszystkie kategorie artykułów dla jeźdźca i konia zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak również sportowej. Proponujemy także sprzęt podkuwniczy (podkowy, podkowiaki, hacele, narzędzia kowalskie na potrzeby indywidualne i profesjonalne), wyposażenie stajni (żłoby, poidła, paśniki, sprzęt do utrzymania czystości), elektryczne ogrodzenia pastwisk. Wizytówką naszych sklepów jest dobre zaopatrzenie w towar, dające pewność udanych zakupów. Współpracujemy z wieloma producentami branży jeździeckiej, w planach mamy dalsze poszerzanie oferty, by sprostać rosnącym potrzebom naszych Klientów.

 

Oferta

  • W swojej ofercie posiadamy sprzęt dla jeźdzców (kaski, fraki, rękawiczki, bryczesy, buty, ostrogi), produkty dla koni (ogłowia, wędzidła, wytoki, siodła, czapraki, podogonia, ochraniacze), wyposażenie stajni (żłoby, poidła, paśniki, wiadra, sprzęt do utrzymania czystości), artykuły podkuwnicze (podkowy, podkowiaki, hacele, podkładki, narzędzia kowalskie, buty weterynaryjne), literaturę fachową oraz gadżety związane z tematyką jeździecką.

    Miła i profesjonalna obsługa w naszych sklepach daje gwarancję udanych zakupów.